Maçka Moto Kurye

Maçka Kurye

Maçka Kurye

Maçka Kurye Aynı gün teslim denince bu işi İstanbulda en çabuk moto kurye ile gönderebilirsiniz. Bizler sizlerin bu gibi acil gönderilerinizi ulaştırmak için burada size çok yakınız. Hızlı bir hizmet için bu bölgede gezici ekibimiz siz aradığınızda 30 dakika gibi kısa bir süre içinde yanınızda olucaktır. Uzman elemanlarımız yaz kış demeden özverili bir şekilde sizlere hizmet sunmakdan menuniyetlerini bir borç bilir. Gönderiniz nereye giderse gitsin size bir telefon kadar yakın çağrı merkezimizi aramakdan çekinmeyin. Bizde müşteri memnuniyeti bir temel esas olmaktadır. Bizim amacımız sizin değerli vaktinizi boşa harcayarak işleri sizin götürmenizi engellemektir. Maçka moto kurye olarak geliştirdiğimiz sistem sayesinde gönderilerinizi express olarak teslim etmekteyiz. Maçka Kurye

Maçka Moto Kurye

Maçka Kurye

Maçkanın altından şu aralar yeni bir tünel kazılmakta dolmabahçe korukent arasında yapılan bu tünel insanların vakitden tasarruf etmesini sağlamak amacı ile yapılmaktadır. Tabi bu bizim ve sizinde işinize yaramaktadır. Nasıl derseniz maçka moto kurye olarak evrak gönderinizi daha hızlı olarak teslim etmiş olucaz. Normal sürede 15 dk süren yol tünel bitiminde 5 dakikaya inecektir. İyi haber tünel yapılırken yerinden sökülen ağaçlar beykoz tarafında ormanlık alana dikilmiş. Her alanda sizlerin menfaatine olucak işler yapmaktayız.

Maçka Moto Kurye

Maçka Kurye

Nerede o eski arnavut taşlı maçka yokuşu. Evet bilen bilir beşiktaşdan maçkaya çıkarken anayolda yani spor caddesi veya diğer ismi Süleyman Seba caddesi bu yolda giden arabaların çıkardığı ses kulağa bir hoş gelmektedir. Maçkada ençok evrak aldığımız yer BJK plazadır. A ve B bloklardan hemen her gün 10 defa iş almaktayız.

Yine Süleyman Seba caddesi üzerinde bulunan sıra evlerden de baya iş alımı yapmaktayız. Caddenin bitimindeki İstanbul teknik üniversitesinden de günlük öğrenci işlerine iş teslimatımız olmaktadır. Abone müşterilerimizden bir kaçtanesi bu bölgeden her gün anadolu yakasındaki kendi müşterisine tekstil numunesi göndermektedir. Mümessil firmaları işlerinin acil iletilmesini isterler numuneler kontrolleri yapılıp yurt dışına göndericeklerdir. Yine başka bir müşterimiz vize muamelecisi olduğundan dolayı kurye gönderilerini konsoloslukdaki elemanına express olarak göndermektedir. Yine maçkadaki hukuk bürosu bir başka müşterimiz Bakırköy adliyesinden kendi avukatlarından iş aldırarak kendisine getirtmektedir. İşi almak için ne kendisi gider nede avukatlarını gönderir Maçka moto Kurye çalışarak işlerine daha çok vakit ayırabilmektedirler.

Özel Moto Kurye 300x177 - Beşiktaş Maçka Kurye

Maçka Kurye

 

Express Kurye 300x225 - Beşiktaş Maçka Kurye

Maçka Kurye

 

Maçka kurye’ye yakın yerlerin mesafesi

Maçka-Abbasağa 30 tl , Maçka-Akat 30 tl , Maçka-Arnavutköy 30 tl , Maçka-Balmumcu 30 tl , Maçka-Bebek 30 tl , Maçka-Cıhannuma 30 tl , Maçka-Maçka 30 tl , Maçka-Etiler 30 tl , Maçka-Gayrettepe 30 tl , Maçka-Konaklar 30 tl , Maçka-Kuruçesme 30 tl , Maçka-Kültür 30 tl , Maçka-Levazım 30 tl , Maçka-Levent 30 tl , Maçka-Mecidiye 30 tl , Maçka-Muradiye 30 tl , Maçka-Ortaköy 30 tl , Maçka-Sinanpaşa 30 tl , Maçka-Türkali  30 tl, Maçka-Ulus 30 tl , Maçka-Vişnezade 30 tl , Maçka-Yıldız 30 tl , Maçka-Beşiktaş 30 tl  Maçka Kurye