Meşrutiyet moto Kurye

Meşrutiyet Kurye

Meşrutiyet Kurye

Meşrutiyet Kurye Şişli belediyesine bağlı olan bu karmaşık mahallede motorlu kurye işlerini anında teslim etmekteyiz. Meşrutiyet semti bilen bilir nişantaşı diye bildiğimiz yerdir. Her gün geldiğimiz nişantaşında dolaşırken aslında meşrutiyet – Mahallesi üzerinde olduğunu bir çok kişi bilmez. Meşrutiyet nahallesinde birçok tekstil firması olduğu için buradan çok tekstil numunesi taşımaktayız. Her sokakda tekstilci bulunmaktadır. Aynı gün kurye teslimini tercih edenler azınlıkda olduğundan sürekli express kurye ile teslimat yapmaktayız.

Meşrutiyet moto Kurye

Meşrutiyet Kurye

Meşrutiyet kurye ne tür ürün taşır

Meşrutiyet kurye ile mümessil firmalarına anında numune yetiştirmek için işinizi 30 dakika önceden bize bildirmeniz iyi olur. Ne tür ürün gönderebilirsiniz bizimle bakalım 20 adet kot pantolon kuryemiz bu büyüklükdeki bir ürünü taşıyabilir. 40 adet thişört büyük bir battal boy poşete güzelce yerleştirip koli bantı ile bantlayıp bize teslim ederseniz sizin için istediğiniz bir mümessil firmaya veya müşterinize bu ürünleri ulaştırabiliriz. 1 adet takım elbise evet malesef moto kurye ile takım elbise taşımak çok riskli olduğundan sadece 1 adet taşıyabilmekteyiz. Bu risk elbisenin kırışmasından rüzgarda savrulup parçalanmasına kadar her türlü sorunla karşılaşmaktadır kurye arkadaşlar.

Meşrutiyet kurye ile yine manto,kaban gibi hacimli ürünlerden enfazla 2 şer adet götürebilmektedir kuryemiz. Çorap veya şapka türü ürünlerde nerdeyse adet olarak değilde ebat olarak belirtebilmekteyiz. Yani şöyle izah edelim normal 50 kiloluk bir çuvalı moto kurye ile gönderme şansınız çok yüksekdir. Belkide kumaş ihtiyacınız olduğunda size acil hizmet vericek bir firma bulmak zor olabilir. Meşrutiyet kurye size bir kaç top kumaş getirebilir. Bu ürünün boyuna ve kalınlığına göre değişmektedir tabiki.

Meşrutiyet moto Kurye

Meşrutiyet Kurye

Meşrutiyet Kurye nin bazı fiyat listesi

19.Mayıs – Meşrutiyet 30 TL Bozkurt – Meşrutiyet 30 TL Cumhuriyet – Meşrutiyet 30 TL Duatepe – Meşrutiyet 30 TL Ergenekon – Meşrutiyet 30 TL Esentepe – Meşrutiyet 30 TL Eskişehir – Meşrutiyet 30 TL Feriköy – Meşrutiyet 30 TL Fulya – Meşrutiyet 30 TL Gülbahar – Meşrutiyet 30 TL H.Edip Adıvar – Meşrutiyet 30 TL H.Rıfat Paşa – Meşrutiyet 30 TL Halaskargazi – Meşrutiyet 30 TL Harbiye – Meşrutiyet 30 TL İnönü – Meşrutiyet 30 TL İzzetpaşa – Meşrutiyet 30 TL Kaptan Paşa – Meşrutiyet 30 TL Kuştepe – Meşrutiyet 30 TL M.Şevket Paşa – Meşrutiyet 30 TL Mecidiyeköy – Meşrutiyet 30 TL Merkez – Meşrutiyet 30 TL Meşrutiyet – Meşrutiyet 30 TL Paşa – Meşrutiyet 30 TL Teşvikiye – Meşrutiyet 30 TL Yayla – Meşrutiyet 30 TL