Fulya Moto Kurye

Fulya Kurye

Fulya Kurye

Fulya Kurye İstanbulda Şişli belediyesi bünyesinde bulunan bir mahallede kurulmuş olan şirketimiz sektörde 22 yılllık geçmişi olan firmadır. Genel amacı moto kurye taşıma hizmeti olan işyerimizde express ve gün içi kurye servislerimiz mevcutdur. Fulya Kurye vermiş olduğu motorlu kurye taşımacılığı hizmeti hakkında her türlü desteği verebilecek konumdadır. Gerek telefondan gerek size gelen kuryemiz aracılığında gönderileriniz ile ilgili her tür sorularınıza yanıt alabileceğiniz bir çalışan personele sahibiz. Önemli olan gönderi yapmak değil önemli olan sizlerin sektör hakkındaki merak ettiğiniz konularıda çözüme ulaştırmaktır. Henüz kurye konusunda gerekli bilgiye sahip olmayan kişiler bulunmakta. Fulya Kurye

Fulya Moto Kurye

Fulya Kurye

Fulya Kurye

Fulyada bulunan polat rezidance ve ofis bloklarından gün içinde defalarca evrak alıp farklı adreslere iletmekteyiz. Polat Tower içinde 7 adet abone 3 adet cari çalışan müşterimiz bulunmakta. Fulya Acıbadem hastanesinden İstanbulun farklı yerlerine hastaneye emar,röntgen ultrasyon çekinmeye gelen kişiler sonuç raporlarını daha sonra alabildiklerinden başka zaman bir daha gelmek yerine moto kurye miz aracılığıyla raporlarını aldırtmaktalar. Fulya teras evler bu mahalleye farklı bir renk katan bir başka sitedir. Teras evlerde bir çok kişi hom ofis olarak kullandıkları evleinden müşterilerine nume veya fatura göndermek için fulya kurye ile çalışmayı tercih etmişlerdir.

Fulya Moto Kurye

Fulya Kurye

Fulya Kurye

Fulya Kurye otim işmerkezi ve saral işmerkezine kaliteli motorlu kurye leri ile hizmet vermektedir. Anatomica Kulak Burun Boğaz Plastik Cerrahi Boğaziçi Sağlık Hizmetleri rapor alım ve teslimatı yapılmaktadır. Avrupa Florance Nightingale Hastanesi Avrupa Florence Nightingale Hastanesi Araştırma Ve Uygulama Merkezi Tam detaylı raporlar ve tahlil teslimatları ile acil teslimatlar yapılmaktadır. Kadıoğlu Hastanesi Özel Anatomica Tıp Merkezi Boğaziçi Sağlık Hizmetleri aynı gün raporlarınızı sizin ev adreslerinize iletebilmekteyiz. Şişli Belediyesi Fulya Semt Polikliniği özel iş yeri raporlarınızı talimat karşılığında motor kuryelerimiz getirsin sizlere. Ahi Evran Anadolu Ticaret Ve Tml öğretmenler derneği aracılığı ile kurye davetiye dağıtımları yapılmaktadır. Beşiktaş Şişli-Mecidiyeköy Vergi Dairesi talimat ile tüm resmi işlemlerin yerinde kurye ile yapılması. İgdaş Fulya Şebeke Şefliği Kurye adına hazırlanan talimat ile doğalgaz taletpleri. Şişli İlçesi Fulya Mahallesi Muhtarlığıdan nufus cuzdan sureti ve örneğinin kişilere iletilmesi.

Fulya Moto Kurye

Fulya Kurye

Fulya Kurye olarak hizmet bölgemiz

Fulya Kurye Büyükdere Cad, Şişli Büyükdere Cadde, Ortaklar Caddesi, Durağı Mehmetçik Caddesi , Ortaklar Caddesi ,Meliha Avni Sözen Cd, Akıncı Bayırı , Fulya Ali Sami Yen , Fulya Bahçeler , Fulya Belen , Fulya Bilge , Fulya Bozova , Fulya Bülbül , Fulya Cami , Fulya Celal Atik , Fulya Çeltik ,Fulya Çiğdem , Fulya Dağlarca , Fulya Denizhan , Fulya Belen , Fulya. Emiroğlu , Fulya Esenler , Fulya Fikir , Fulya Okul , Fulya Galipbey , Fulya Garaj , Fulya Görüntü , Fulya Gülen , Fulya Gülseren , Fulya Güngören , Fulya Hüseyin Cahit Yalçın , Fulya İETT Mevlüt Pehlivan , Fulya. Durağı Kozacık , Fulya Likör Yanı , Fulya Mehmetçik Caddesi Denizhan , Fulya. Mehmetçik Caddesi Emiroğlu , Fulya. Mevlüt Pehlivan , Fulya Narçiçeği , Fulya Öğretmen Nigar Hanım , Fulya Öğretmen Nigar Hanım , Fulya Cami , Fulya. Örmeci , Fulya Örmeci , Fulya Emirhan , Fulya Otluca , Fulya Özbal , Fulya Özlüce express kapıda ödemeli ürün veya paketleriniz bu yerlerden alıp teslimatını bizimle fulya kurye ile gerçekleştirin.

Fulya Pehlivan , Fulya Pehlivan Yan , Fulya Prof. Dr. Bülent Tarcan , Fulya Emniyet Müdürlüğü Profesör Doktor Bülent Tarcan , Fulya Saatçi Bayırı , Fulya Sakız Ağacı , Fulya Şehit Niyazi , Fulya Şenol , Fulya Tosun , Fulya Üçobalar , Fulya Üçobalar , Fulya İçobalar , Fulya. Ünsal , Fulya Uygar , Fulya Yeşil Çimen , Fulya. Vefa Deresi , Fulya Vefa Deresi , Fulya Vefa Bayırı , Fulya. Yavuz , Fulya Yeşil Çam , Fulya moto kurye olarak üstarafda belirtiğimiz cadde ve sokaklarda bulunan tüm bireysel veya firma ve şirketlerden acil gönderileri en uygun fiyata alıp yeni adreslere teslim etmekteyiz.

Arama Terimleri: Istanbul fulyada getır kurye arıyormu
Kategoriler:Şişli Kurye