Elmadağ Kurye

Elmadağ Kurye Şişli belediyesinin en uzak mahallesi Elmadağ semti dir. Elmadağ bu sebepden dolayı Taksime yakınlığından dolayı bir çok insan buranın Beyoğlu belediyesine bağlı olduğunu düşünmektedirler. Elmadağ kurye için bir sipariş geçildiğinde firmalar gönderi adreslerine elmadağ taksim diye yazdıklarından bazen kuryeler adres tesliminde karıştırmaktadırlar. Elmadağ kurye firmalar ile bu bölgede değişik abonelikler yaparak kurumsal firmalara ödeme kolaylıkları sunarak bazı firmalar ile anlaşma sağlamış bulunmaktadır. Elmadağda çok fazla turuzim acentası bulunduğundan dolayı vize ve pasaport işlemleri için buraya her gün onlarca kurye teslimatı gerçekleşt,ren elmadağ kurye sizler içinde hizmet vermeye hazır beklemektedir.

Elmadağ moto Kurye

Elmadağ Kurye

Elmadağ Express Kurye

Elmadağ konum olarak çok alternatifi olan bir yer olduğundan moto kurye miz buradan aldığı ürün veya evrakları acil olarak yerine ileterek hizmetine son vermektedir. Elmadağ ışıklarda 4 yol ağzında  durduğunuzda önünüzü taksime verdiğinizde sağdan devam ederseniz dolapdere ordan okmeydanı ve E5 e ve E6 ya bağlana bilirsiniz. Soldan devam ettiğinizde ise aşağı kadar devam eder Dolma bahçeden sola dönerseniz beşiktaş ortaköye sağa dönerseniz kabataş karaköy emin önü istikametine devam edersiniz. Hemen arka tarafınız ise harbiye nişantaşı osmanbey şişli istikameti olamaktadır. Siz şu kadarını söyleyim elmadağdan başka bir yere gönderide bulunduğunuzda teslimat çok hızlı olmaktadır.

Elmadağ moto Kurye

Elmadağ Kurye

Elmadağ Motor Kurye

Elmadağ mahallesinde ne tür hizmetlerimiz olduğunu size bir kaç kelime ile antayım istedim. Elmadağ içinden alınan paket ve her çeşit ürünler express kurye şeklinde teslimatının yapılması. Elmadağ bölgesinden İstanbulun her tarafına gün içi kurye teslimatları yapılır. Elmadağ semtine bir başka yerden veya da kendi içinden her bölgeye kapıda teslimat yapımaktadır.

Elmadağ moto Kurye

Elmadağ Kurye

Elmadağ Acil Kurye

Elmadağ da en işlek yer olan cumhuriyet caddesi üzerinde taksim yönüne gidiş sağ istikametinde olan firmalardan soldaki firmalara oranla daha fazla gönderi teslimatı ve alımı yapılmaktadır. Elmadağda bulunan elmadağ caddesi üzerinden yok denebilecek kadar az oranda işler almaktayız. Yedikuyular caddesinde yine öyle iş az olmaktadır ama şu sıralarda buralarda yapılan şuan halen inşaatı devam eden bir kaç büyük yapı olduğundan dolayı yakın zamanda burdanda çok fazla işlerin çıkacağını tahmin etmekteyiz. Şişli Elmadağ da bir kurye mi lazım ohalde hemen alo elmadağ veya sislikurye.com adresinden bizlere ulaşın 15 dakikaya yanınızda olalım.