Ataşehir kurye

ataşehir kurye
ataşehir kurye

Ataşehir kurye eski ataşehirin pabucunu dama atan artık yeni bir yer var batı ataşehir. Eskiden mimoza,gardenya,meriç,kardelen gibi birçok bloklardan moto kurye işlerimiz olurdu şimdilerde buralardan kurye işi zor çıkar oldu artık revaçda olan yer ise batı ataşehir.

Batı Ataşehir Kurye

ataşehir kurye
ataşehir kurye

Batı ataşehirin mazisi yeni olmasına rağmen istanbuldaki birçok semti hızlı gelişim açısından geride bırakmışdır. Batı ataşehir aynı zamanda finans şehirede yakınlığından dolayı tam anlamında birbirlerini tamamlayıcı olmaktadırlar neden derseniz? Bir taraf rezidans ve konut diğer taraf çalışma alanı ofis yani rezidansından çık yürüme işe git yerşey kolay.

ataşehir kurye
ataşehir kurye

 

Batı Ataşehir Moto Kurye

Ataşehir artık birçok bölgeyi kapsadığından dolayı Ataşehirin şu mahallesi diye adlandırmak gerekiyor aksi takdirde konum açısından karışıklıklar oluşmaktadır. Batı ataşehir bölgesi yeni oluşmuş bir maahalle olmasına rağmen eski mahallelerden çok hızlı gelişme polileriteye  sahip bir yerdir. Moto kurye arkadaşlar bu bölgede çok rahat dağıtım yapabildiklerinden dolayı evraklarda gecikme olmamaktadır.

Ataşehir Kurye

Arama Terimleri: ataşehir kurye